Dostępne prenumeraty

Aktualny numer + archiwum wydań elektronicznych
18 wydań elektronicznych

99 PLN
0.92 PLN / wydanie
  • Nowa oferta na aktualny numer 18 PJr w wersji elektronicznej + dostajesz całe archiwum wydań elektronicznych od nr 01 do 17. Razem dostajesz 18 wydań

AKTUALNY NUMER ELEKTRONICZNY
1 numer

27 PLN
4.5 PLN / wydanie
  • Aktualny, 18. numer magazynu "Programista Junior" w postaci elektronicznej. Otrzymasz wydanie elektroniczne w postaci pliku: .PDF

Archiwum elektroniczne
17 numerów elektronicznych

89 PLN
0.87 PLN / wydanie
  • Wszystkie wydania archiwalne, elektroniczne od nr 01 do 17. Wydania elektroniczne dostępne są w formacie: PDF, ePUB, mobi i azw3.

DOWOLNY NUMER Elektroniczny ARCHIWALNY
1 numer

21 PLN
3.5 PLN / wydanie
  • Dowolny, archiwalny numer magazynu "Programista Junior" w postaci elektronicznej. Otrzymasz wydanie elektroniczne w postaci plików: PDF, ePUB, mobi i azw3.

dowolny numer drukowany archiwalny
1 numer

25 PLN
4.17 PLN / wydanie
  • Dowolny, archiwalny numer magazynu "Programista Junior" w postaci drukowanej. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską. Dodatkowo - gratis otrzymasz wydanie elektroniczne w postaci plików: PDF, ePUB, mobi i azw3.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Aktualne wydanie ma nr 4/2022. Jeżeli chcesz otrzymywać prenumeratę od aktualnego wydania, wybierz z listy w formularzu zamówienia 4/2022 (17).

Magazyn jest dostępny w formie papierowej oraz elektronicznej: .pdf, .epub, .mobi i .azw3.

Prenumeratę można też zamawiać od wydań wstecznych lub nadchodzących.

Wydania elektroniczne udostępniamy w wygodnym Panelu Prenumeratora.

W sprawie prenumeraty drukowanej wysyłanej za granicę poza Unię Europejską prosimy o kontakt: prenumerata (at) programistajr.pl, w celu wyceny kosztów wysyłki.

jak dziala

Regulamin prenumeraty

Prenumeratę możesz opłacić za pomocą bezpiecznego i wygodnego systemu płatności Przelewy24 (obsługuje większość banków, karty kredytowe, PayPal), zaznaczając odpowiednią opcję w powyższych formularzach zamówienia. Prenumeratę można też opłacić przez przelew na nasze konto: Pekao S.A. nr 02 1240 6250 1111 0010 4524 3836

przelewy24_logo

Prenumerata dla dużych firm - wzór Licencji - pobierz tutaj

Formularz odstąpienia od umowy - pobierz tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Adamczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Anna Adamczyk z siedzibą w Warszawie, ul. Dereniowa 4/47, 02-776 Warszawa, NIP: 9511665515 w celu przesyłania informacji marketingowych, na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@programistajr.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane podmiotom trzecim. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w >>Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa<<

-------------------------------------------------------------------------------------

prenumerata_edit1

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań