Dostępne prenumeraty

Papierowa na 7 wydań
1 rok + 1 wydanie

135 PLN
22.5 PLN / wydanie
  • Prenumerata papierowa na rok + jedno dowolne wcześniejsze wydanie. Razem dostaniesz 7 wydań. W polu "uwagi" formularza zamówienia podaj, które wcześniejsze wydanie chcesz otrzymać. Dostajesz też gratis wydania elektroniczne. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym.

Papierowa 1 rok - wysyłka kurierem
1 rok

230 PLN
38.33 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 6 wydań. Jeśli chcesz dostawać wydania zaraz po ich wydrukowaniu i zanim trafią do Empików, wybierz tę opcję prenumeraty. W cenie jest wysyłka kurierem.

Prenumerata papierowa
2 lata

205 PLN
17.08 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 12 wydań. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym. + Książka do wyboru: Rysowanie w stylu Minecraft ● Frigiel i Fluffy. Początek. Na tropie skarbu ● Niki i Tesla ● Przygody Frigiela i Fluffy’ego w świecie Minecraft. Tom 3 ● Encyklopedia dla dzieci. Teraz już wiem ● 10 000 faktów. Encyklopedia. W polu "uwagi" formularza zamówienia podaj, którą książkę chcesz otrzymać. Ilość książek ograniczona.

Prenumerata elektroniczna
2 lata

160 PLN
13.33 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji elektronicznej (PDF, ePUB, mobi, azw3). 12 wydań.

Prenumerata papierowa
1 rok

120 PLN
20 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 6 wydań. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym.

Prenumerata elektroniczna
1 rok

100 PLN
16.67 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji elektronicznej (PDF, ePUB, mobi, azw3). 6 wydań.

Prenumerata papierowa
1 rok z wysyłką do Unii Europejskiej

156 PLN
26 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis) z wysyłką za granicę - na terenie Unii Europejskiej. 6 wydań.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Aktualne wydanie ma nr 4/2020. Jest to wydanie sierpień-wrzesień 2020 r. Jeżeli chcesz otrzymywać prenumeratę od aktualnego wydania, wybierz z listy w formularzu zamówienia 5/2020 (07).

Magazyn jest dostępny w formie papierowej oraz elektronicznej: .pdf, .epub, .mobi i .azw3.

Prenumeratę można też zamawiać od wydań wstecznych lub nadchodzących.

Wydania elektroniczne udostępniamy w wygodnym Panelu Prenumeratora.

W sprawie prenumeraty drukowanej wysyłanej za granicę poza Unię Europejską prosimy o kontakt: prenumerata (at) programistajr.pl, w celu wyceny kosztów wysyłki.

jak dziala

Regulamin prenumeraty

Prenumeratę możesz opłacić za pomocą bezpiecznego i wygodnego systemu płatności Przelewy24 (obsługuje większość banków, karty kredytowe, PayPal), zaznaczając odpowiednią opcję w powyższych formularzach zamówienia. Prenumeratę można też opłacić przez przelew na nasze konto: Pekao S.A. nr 02 1240 6250 1111 0010 4524 3836

przelewy24_logo

Prenumerata dla dużych firm - wzór Licencji - pobierz tutaj

Formularz odstąpienia od umowy - pobierz tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Adamczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Anna Adamczyk z siedzibą w Warszawie, ul. Dereniowa 4/47, 02-776 Warszawa, NIP: 9511665515 w celu przesyłania informacji marketingowych, na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@programistajr.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane podmiotom trzecim. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w >>Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa<<

-------------------------------------------------------------------------------------

prenumerata_edit1

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań