Dostępne prenumeraty

Prenumerata elektroniczna
1 rok

115 PLN
19.17 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji elektronicznej (PDF, ePUB, mobi, azw3). 6 wydań.

Prenumerata elektroniczna
2 lata

175 PLN
14.58 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji elektronicznej (PDF, ePUB, mobi, azw3). 12 wydań.

*** Nowa oferta *** Prenumerata elektroniczna z archiwum
3 lata

180 PLN
10 PLN / wydanie
  • ★Nowa opcja prenumeraty★ Prenumerata wydań elektronicznych na rok od nr 2/2022 (15) + wszystkie numery archiwalne w postaci elektronicznej od nr 01. Razem dostajesz 20 wydań. Wydania elektroniczne dostępne są w formacie PDF, ePUB, mobi, azw3.

Prenumerata papierowa
1 rok

139 PLN
23.17 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 6 wydań. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym.

Prenumerata papierowa
2 lata

224 PLN
18.67 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 12 wydań. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym. + książka do wyboru: Rysowanie w stylu Minecraft. Zeszyt ćwiczeń ● Frigiel i Fluffy. Odległe lądy. Trzy klany ● Frigiel i Fluffy. Bitwa na równinach Meraim. Tom 4 ● Frigiel i Fluffy. Początek. Na tropie skarbu ● Przygody Frigiela i Fluffy’ego w świecie Minecraft. Tom 3 ● W polu "uwagi" formularza zamówienia podaj, którą książkę chcesz otrzymać. Ilość książek ograniczona.

Papierowa + elektroniczne archiwum
3 lata

220 PLN
12.22 PLN / wydanie
  • Prenumerata magazynu w wersji drukowanej na rok od nr 2/2022 (15) + wszystkie numery archiwalne w postaci elektronicznej od nr 01 do 14 (PDF, ePUB, mobi, azw3). Razem dostajesz 20 wydań.

Papierowa na 7 wydań
1 rok + 1 wydanie

149 PLN
24.83 PLN / wydanie
  • Prenumerata papierowa na rok + jedno dowolne wcześniejsze wydanie. Razem dostaniesz 7 wydań. W polu "uwagi" formularza zamówienia podaj, które wcześniejsze wydanie chcesz otrzymać. Dostajesz też gratis wydania elektroniczne. W cenie jest wysyłka Pocztą Polską listem ekonomicznym.

Papierowa 1 rok - wysyłka kurierem
1 rok

230 PLN
38.33 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis). 6 wydań. Jeśli chcesz dostawać wydania zaraz po ich wydrukowaniu i zanim trafią do Empików, wybierz tę opcję prenumeraty. W cenie jest wysyłka kurierem.

Prenumerata papierowa
1 rok z wysyłką do Unii Europejskiej

209 PLN
34.83 PLN / wydanie
  • Dwumiesięcznik w wersji papierowej (wersja elektroniczna gratis) z wysyłką za granicę - na terenie Unii Europejskiej. 6 wydań.

Dodatkowe informacje

Uwaga! Aktualne wydanie ma nr 3/2022. Jeżeli chcesz otrzymywać prenumeratę od aktualnego wydania, wybierz z listy w formularzu zamówienia 4/2022 (17).

Magazyn jest dostępny w formie papierowej oraz elektronicznej: .pdf, .epub, .mobi i .azw3.

Prenumeratę można też zamawiać od wydań wstecznych lub nadchodzących.

Wydania elektroniczne udostępniamy w wygodnym Panelu Prenumeratora.

W sprawie prenumeraty drukowanej wysyłanej za granicę poza Unię Europejską prosimy o kontakt: prenumerata (at) programistajr.pl, w celu wyceny kosztów wysyłki.

jak dziala

Regulamin prenumeraty

Prenumeratę możesz opłacić za pomocą bezpiecznego i wygodnego systemu płatności Przelewy24 (obsługuje większość banków, karty kredytowe, PayPal), zaznaczając odpowiednią opcję w powyższych formularzach zamówienia. Prenumeratę można też opłacić przez przelew na nasze konto: Pekao S.A. nr 02 1240 6250 1111 0010 4524 3836

przelewy24_logo

Prenumerata dla dużych firm - wzór Licencji - pobierz tutaj

Formularz odstąpienia od umowy - pobierz tutaj

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Anna Adamczyk prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Anna Adamczyk z siedzibą w Warszawie, ul. Dereniowa 4/47, 02-776 Warszawa, NIP: 9511665515 w celu przesyłania informacji marketingowych, na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres redakcja@programistajr.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy ani udostępniane podmiotom trzecim. Wszelkie informacje na temat ochrony danych umieściliśmy w >>Polityce Prywatności i Bezpieczeństwa<<

-------------------------------------------------------------------------------------

prenumerata_edit1

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań