NAUKA PROGRAMOWANIA w ponad 55 MIASTACH W POLSCE!

Giganci Programowania to ogólnopolska szkoła programowania zajmująca się prowadzeniem kursów z zakresu programowania dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, liceów oraz techników. Są to innowacyjne zajęcia, pozwalające rozwijać się młodemu umysłowi w nieszablonowy sposób. 

Coś dla młodszych?

Dzieci w wieku 7-12 lat mogą wziąć udział w zajęciach poznając język Scratch, Kodu, Python,HTML, oraz środowisko Alice 3D.  Lekcje polegają na tworzeniu własnych projektów z użyciem interaktywnych historyjek, animacji, bądź gier. Programowanie odbywa się w sposób wizualny, przystępny i atrakcyjny dla uczniów. W kursie Pythona uczestnicy programują na popularnej grze Minecraft, na kursie strony internetowe poznają świat znaczników HTML i podstawy języka JavaScript, a na kursie Alice 3D,tworzą własne gry trójwymiarowe. Jeden semestr to 14 spotkań, a ich koszt wynosi od 890 do 950 zł , w zależności od wybranego kursu.

Co dla starszych?

Dla młodzieży z liceum lub technikum szkoła oferuje pełen wachlarz zajęć – uczniowie rozpoczynają swoją edukację od poznania podstaw programowania w języku C#. Po roku edukacji mogą z kolei wybrać to, co interesuje ich najbardziej spośród trzech specjalizacji:

  • Tworzenie gier komputerowych,
  • Hacking i tworzenie stron internetowych
  • Aplikacje mobilne - Android.

Jeden semestr obejmuje 14 spotkań, cena kursu “wstęp do programowania i hackingu” wynosi 950 zł, a poszczególnych specjalizacji 1035 zł.

Szkoła oferuje również inne kursy dodatkowe, takie jak Druk 3D na dwóch poziomach zaawansowania, czy grafika rastrowa i wektorowa. Udział w zajęciach przeznaczony jest dla dwóch grup wiekowych, gdzie program jest odpowiednio dostosowany do uczniów. Kursy te, w zależności od rodzaju obejmują 5-6 spotkań po 90, bądź 120 minut. Cena takiego kursu to 50zł za godzinę Druku 3D i 33zł za 45 minut Grafiki.

W okresie ferii zimowych oraz wakacji organizujemy obozy programistyczne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Nowe kursy semestralne ruszają już pod koniec września!

Pełna oferta zajęć dostępna jest na stronie internetowej: http://giganciprogramowania.edu.pl/

BIURO:

00-509 Warszawa Krucza 46 (Śródmieście)

tel.: 882 128 581 lub 22 112 10 63

e-mail: sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

TUTAJ PROWADZIMY ZAJĘCIA:

Znajdź nas w swoim mieście tutaj!